Участь кафедри у міжнародному проєкті “NEXT”

З 1 листопада 2023 року розпочалася робота представників кафедри ПЗКС у складі консорціуму міжнародного проєкту “NEXT” (“Цифрові трансформації для підтримки ринку праці наступного покоління“), який був підтриманий Європейською комісією за програмою Erasmus+. До складу міжнародного консорціуму на чолі зі Словацьким технічним університетом у Братиславі (Словаччина) також увійшли представники Дублінського міського університету (Ірландія), Чеського технічного університету у Празі (Чехія), Каринтійського університету прикладних наук (Австрія), Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Одеська політехніка» та Черкаського державного технологічного університету. Термін реалізації проєкту – 3 роки.