Можливість навчання та отримання стипендії за програмою DAAD

Цифрова міждисциплінарна міні-академія IUSTUF  пропонує українським студентам та викладачам долучитися до міждисциплінарних цифрових курсів, а також гранти на невеликі дослідницькі проєкти. Цифрова міждисциплінарна міні-академія включатиме 7 гібридних курсів, які дадуть студентам можливість розширити міждисциплінарний кругозір незалежно від того, який предмет вони вивчають. Автори проєкту прагнуть надати всім учасникам унікальну можливість долучитися до…

Щиро вітаємо Івана Андрійовича Дичку з переобранням деканом ФПМ

24 грудня на факультеті прикладної математики відбулися збори трудового колективу, під час яких було переобрано деканом факультету Івана Андрійовича Дичку. Учасники заслухали звіт декана, висловили підтримку його керівництву та підкреслили вагомі досягнення факультету під час його управління. Завершили збори таємним голосуванням, яке підтвердило повну довіру колективу до Івана Андрійовича. Ми…

Стипендіат імені Героїв Небесної Сотні Гліб Скопик – про шлях випробувань, який допомагає розкривати потенціал, в останньому номері “Київського політехніка”

Про шлях випробувань, який допомагає розкривати потенціал, роль студентів КПІ у майбутньому країни та відповідальність перед тими, хто захищає Україну, у останньому номері Київського політехніка поділився думками Гліб Скопик, стипендіат імені Героїв Небесної Сотні, студент четвертого курсу групи КП-13. Досягнення Гліба за цей навчальний рік: Гліб також кандидат у майстри…

Засідання кафедри ПЗКС 20 листопада

Сьогодні 20 листопада в гібридному форматі відбулося чергове засідання кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем. Під час засідання обговорили актуальні питання роботи кафедри, зокрема поточні питання навчально-виховного процесу, участь магістрантів у конференції “Прикладна математика та комп’ютинг – ПМК’2024”, що проходить на кафедрі з 20 по 22 листопада, та прогрес виконання бакалаврами…

Участь у черговій пленарній зустрічі консорціуму проєкту NEXT

15 листопада представники кафедри взяли участь у черговій пленарній зустрічі консорціуму проєкту NEXT, яка відбулася у Словацькому технічному університеті в Братиславі (STUBA). Під час заходу учасники підбили підсумки досягнутих результатів, та обговорили завдання на наступні етапи проєкту. Дякуємо організаторам і партнерам за теплу та продуктивну зустріч!

Вітаємо команду проєкту “CLTI diagnosis” з перемогою на Sikorsky Challenge 2024!

З 29 жовтня по 1 листопада 2024 року відбувся Міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2024”. Інноваційний проєкт студентів нашої кафедри «CLTI Diagnosis» (Сhronic Limb Threatening Ischemia – діагностика хронічної ішемії кінцівок) у напрямі «Біомедична інженерія та здоров’я людини» здобув значний успіх, отримавши одразу три відзнаки: Наші студенти Гліб Скопик…

NEXT project info day на кафедрі ПЗКС: нові можливості для студентів

Сьогодні на кафедрі програмного забезпечення комп’ютерних систем відбувся NEXT project info day, на якому студенти першого та другого курсу мали змогу детально ознайомитися з проєктом NEXT у рамках програми Erasmus+. Учасники дізналися про нові перспективи, які відкриває проєкт, а також про можливості для участі в міжнародному конкурсі студентських проєктів, передбаченому…

Онлайн-зустріч українськийх партнерів консорціуму проєкту NEXT

31 жовтня представники кафедри взяли участь у онлайн-зустрічі українськийх партнерів консорціуму проєкту NEXT. Зустріч була присвячена підготовці українських партнерів до пленарного засідання консорціуму та обговорення поточних завдань проєкту.

Обговорення проєкту розширення лабораторії NEXT-Lab у сучасну екосистему для підтримки інклюзивної освіти

Сьогодні, на черговому засіданні кафедри, було проведено обговорення проєкту розширення лабораторії NEXT-Lab, що створюється на кафедрі ПЗКС у рамках проєкту NEXT за програмою Erasmus+, у сучасну екосистему для підтримки інклюзивної освіти. Дане рішення націлене на створення інноваційного навчального середовища, яке забезпечить доступність якісної освіти для студентів з різними можливостями. Під…

Вітаємо призерів та фіналістів конкурсу стартап–проєктів зі штучного інтелекту!

5 -6 червня у КПІ пройшов Конкурс стартап–проєктів зі штучного інтелекту, у якому наші студенти приймали активну участь та фахово і яскраво представили свої проєкти. У результаті з 40 проєктів-учасників були обрані 20 проєктів-фіналістів, з яких 4 проєкти наших студентів: