Участь студентів кафедри у Sikorsky Challenge 2023

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023, у якому активну участь взяли студенти кафедри ПЗКС. До фіналу конкурсу вийшли Катерина Тарелкіна з проєктом “Colorizer”, Coфія Чорна з проєктом “Вебсервіс розпізнавання зображень спецодягу та спорядження методом машинного навчання”, Людмила Люшенко та Богдан Єрошин з проєктом “AlterMeal”.

У межах міжнародного проєкту “Resiliance of Education: Sustainability and Cooperation for Ukrainian Universities” був проведений Boot Camp for International Cooperation in Entrepreneurship for Sustainable development, у якому взяли участь проєкти наших студентів: Людмили Люшенко, Богдана Єрошина та Катерини Тарелкіної, проєкт якої здобув третє місце у фіналі.

Вітаємо наших студентів!