Обрання вибіркових дисциплін для магістрів 2022 року вступу

Шановні магістри, процес обрання вибіркових дисциплін триває!

Пропонуємо до вашої уваги інформацію щодо процесу обрання циклу вибіркових дисциплін на 2022/2023 (для групи КП-21мп) рік навчання та 2022/2023 і 2023/2024 (для групи КП-21мн) роки навчання.

Процес вибору відбуватиметься у «дві хвилі».

На «першій хвилі» (до 20.10.2022) студент ознайомлюється з переліком вибіркових дисциплін, анотаціями цих дисциплін та здійснює вибір у системі my.kpi.ua.

Після опрацювання результатів вибору «першої хвилі» визначається, які дисципліни «відбулись» (тобто сформувалася повна академічна група на дисципліну). У кабінеті студента такі дисципліни є затвердженими та окреслені зеленою рамкою.

Дисципліни, які «не відбулись», у кабінеті студента окреслені червоною рамкою. У «другій хвилі» обрання (до 23.10.2022) необхідно переобрати такі дисципліни на ті дисципліни, які «відбулись», та приєднатись до сформованих груп.

ВАЖЛИВО!
Студент, який знехтував своїм правом вибору, буде записаний на вивчення тих дисциплін, які завідувач випускової кафедри вважатиме потрібними для оптимізації навчальних груп і потоків.

Алгоритм обрання

  1. Зареєструйтеся на сайті https://my.kpi.ua
  2. Зайдіть в меню “Профіль” -> “Прив’язка даних”
  3. Знайдіть своє прізвище і введіть свою дату народження
  4. Якщо все правильно, ви отримаєте доступ до кабінету студента і до вибору дисциплін
  5. Обираєте визначену в навчальному плані кількість навчальних дисциплін

Зверніть увагу! Кожен студент реєструється на https://my.kpi.ua самостійно.
Студент самостійно придумує для себе логін та пароль. Важливим є прив’язка облікового запису до картки студента відповідно до інструкції, що наведена вище.

У разі виникнення проблем з системою my.kpi.ua необхідно звернутись до техпідтримки (чат-бот @mykpiua_student_bot у Телеграмі).