Міжнародна діяльність

Кафедра програмного забезпечення комп’ютерних систем співпрацює зі спорідненими кафедрами таких університетів:

- Університет прикладних наук Карінтії (Австрія),

- Політехнічний університет Валенсії (Іспанія),

- Університет Люксембургу (Люксембург),

- Університет Лісабону (Португалія),

- Варшавський технологічний університет «Варшавська політехніка» (Польща),

- Університет Порто (Португалія),

- Університет Софії (Болгарія),

- Університет Салонік (Греція),

Польсько-Японський інститут інформаційних технологій (Польща).

В рамках міжнародного співробітництва з цими та іншими університетами кафедра ПЗКС бере участь у виконанні 2 міжнародних проектів:

1. Проект MEDIS
  2. Проект ParIS

До складу кафедри входить Центр електронної освіти «КПІ ім. Ігоря Сікорського», створений у співпраці з Польсько-Японським інститутом інформаційних технологій в рамках виконання проекту ПРООН «Передача ІТ в Україну».

Кафедра ПЗКС співпрацює не лише з освітніми організаціями, а також з відомою ІТ-компанією ЕПАМ. Компанія ЕПАМ є лідером ІТ-консалтинга та розроблення програмного забезпечення для світового ринку. Компанія поєднує вітчизняну школу прикладних та фундаментальних досліджень з досвідом реалізації великих проектів та практичним знанням сучасного міжнародного бізнесу. Підрозділи ЕПАМ з розроблення, тестування та підтримки програмних продуктів є в США, Угорщині, Німеччині, Швеції, Швейцарії, Великій Британії, Росії, Білорусі та Україні.

Співробітництво між кафедрою ПЗКС та компанією ЕПАМ стосується як навчальної, так і науково-інноваційної діяльності. Зокрема компанія ЕПАМ є спонсором у створені навчальної та науково-дослідної лабораторії ЕПАМ-ФПМ, яка працює на базі кафедри ПЗКС (лаб. 76-15). В рамках роботи цієї лабораторії на постійній основі діє майстер-клас з програмної інженерії. Майстер-клас включає такі тренінги:

- двомісячні курси з Java;

- тренінг з тестування програмного забезпечення.

Тренінги проводять досвідчені викладачі та лідери команд розробників компанії ЕПАМ.