Загальна інформація

Кафедра програмного забезпечення комп’ютерних систем (ПЗКС) факультету прикладної математики створена у 2009 році. Метою діяльності кафедри є підготовка фахівців програмної інженерії, а також науково-дослідна робота у галузі програмного забезпечення комп'ютерних систем.

Завідувач кафедри – Дичка Іван Андрійович, доктор технічних наук, професор, декан факультету прикладної математики.
Заступник завідувача кафедри – Сулема Євгенія Станіславівна, к.т.н, доцент, заступник декана ФПМ з навчально-методичної роботи.
Учений секретар кафедри – Сущук-Слюсаренко Вікторія Ігорівна, старший викладач.

На кафедрі працюють 2 професори, доктори наук; 5 доцентів, кандидатів наук; 9 старших викладачів та асистентів.

Кафедра розташована у 14 та 15 корпусах "КПІ ім. Ігоря Сікорського".

Приміщення кафедри ПЗКС у 14 корпусі:

• к. 03 (1 поверх) – комп’ютерний клас,
  • к. 40а(1 поверх) – викладацька,
  • к. 67 (4 поверх) – комп’ютерний клас,
  • к. 62 (5 поверх) – викладацька,
  • к. 70 (5 поверх) – кабінет завідувача лабораторій, серверна,
  • к. 73 (5 поверх) – кабінет завідувача кафедри,
  • к. 76 (5 поверх) – комп’ютерна лабораторія.

Приміщення кафедри ПЗКС у 15 корпусі:

• к. 015/2 (1 поверх) – спеціалізована навчальна аудиторія кафедри,
  • к. 111 (5 поверх) – Центр електронної освіти.