Проект ParIS

Проект ParIS (Партнерство з інформаційної безпеки) – це 3-річний проект стратегічного партнерства, що виконується в рамках програми Еразмус+ (Ключова дія 2) чотирма університетами:

- Університет Люксембургу (Люксембург),

- Університет Лісабону (Португалія),

- Варшавський технологічний університет «Варшавська політехніка» (Польща),

- «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

Метою цього стратегічного партнерства є підготовка професіоналів у галузі ІКТ, які здатні ефективно застосовувати свої знання у предметній галузі для підвищення захисту та надійності інформаційних технологій. Для досягнення цієї мети університети-учасники проекту створюють міжнародну спільну магістерську програму (Joint Master’s Programme) з інформаційної безпеки (Information Security). В рамках виконання проекту також щорічно проводяться 5-денні інтенсивні тренінги за участю студентів Європейських університетів та викладачів партнерських університетів.

Участь кафедри ПЗКС полягає у розроблені методики викладання дисципліни «Захист мультимедійних даних» та академічній спів-координації проекту у «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

Тривалість проекту: 1 вересня 2014 – 1 вересня 2017 (36 місяців)

Очікувані результати: створення міжнародної спільної магістерської програми (Joint Master’s Programme).

Детальна інформація про проект на сайті – https://paris.uni.lu/