Підготовчі курси

На факультеті Прикладної математики діють підготовчі курси (філія факультету доуніверситетської підготовки "КПІ ім. Ігоря Сікорського").

Робота підготовчик курсів  спрямована на:

1. Підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання знань з конкурсних дисциплін.
  2. Приведення рівня знань слухачів до вимог університетських програм.
  3. Поглиблену професійну орієнтацію слухачів.

Організацію та координацію роботи підготовчих курсів здійснює Інститут моніторингу якості освіти "КПІ ім. Ігоря Сікорського". По закінченню підготовчих курсів слухачам видаються Свідоцтва.

ЩОРІЧНО СТУДЕНТАМИ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" СТАЮТЬ БЛИЗЬКО 95% ВИПУСКНИКІВ ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ ФПМ.

До послуг слухачів:

• очна форма навчання - заняття 3 рази на тиждень - для киян та мешканців регіону;
  • екстернат - заняття по суботах (гнучке поєднання денної та заочної форм навчання) - для слухачів незалежно від місця проживання.
Прийом документів - друга декада вересня поточного року.

Прийом документів: м. Київ-56,  вул. Політехнічна, навчальний корпус  № 15, кімната № 105.

Довідки за телефонами: 204-81-15, 204-91-13.

До заяви слухачі додають:
-  4 фото (3х4);
-  ксерокопію паспорта або свідоцтва про народження;
-  5 файлів;
-  6 зошитів.