Вітаємо на сайті кафедри ПЗКС!

Кафедра програмного забезпечення комп’ютерних систем (ПЗКС) факультету прикладної математики КПІ ім. Ігоря Сікорського створена у 2009 році. Метою діяльності кафедри є підготовка фахівців з інженерії програмного забезпечення, а також науково-дослідна робота у галузі програмного забезпечення комп’ютерних систем.

Освітній процес в умовах воєнного стану

ℹ️ У весняному семестрі 2023/2024 н.р. навчання здійснюється в дистанційному режимі до скасування відповідного рішення.

ℹ️ Рекомендуємо ознайомитися з оновленим графіком організації освітнього процесу у 2023/2024 н.р.

Увага! На період воєнного стану стежте за повідомленнями в телеграм-каналі «Ректорат».

Відомості самооцінювання освітніх програм

🔷 Самооцінювання освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня

🔷 Самооцінювання освітньо-наукової програми другого (магістерського) рівня

🔷 Самооцінювання освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня

Громадське обговорення освітніх програм

🔷 Освітньо-наукова програма третього (доктор філософії) рівня вищої освіти (вводиться з 2023/24 н.р.)

Освітні програми кафедри

🎓 Освітньо-професійна програма “Інженерія програмного забезпечення мультимедійних та інформаційно-пошукових систем”  першого (бакалаврського) рівня вищої освіти розміщена за цим посиланням.

🎓 Освітньо-професійна програма “Інженерія програмного забезпечення мультимедійних та інформаційно-пошукових систем” другого (магістерського) рівня вищої освіти розміщена за цим посиланням

🎓 Освітньо-наукова програма “Інженерія програмного забезпечення мультимедійних та інформаційно-пошукових систем” другого (магістерського) рівня вищої освіти розміщена за цим посиланням.

🎓 Освітньо-наукова програма “Інженерія програмного забезпечення” третього (доктор філософії) рівня вищої освіти розміщена за цим посиланням.

Опитування здобувачів освіти

🔷 Опитування гаранта ОП “Інженерія програмного забезпечення мультимедійних та інформаційно-пошукових систем”

🔷 Опитування Навчально-наукового центру прикладної соціології «Соціоплюс»

Тут працюють наші випускники