Магістратура

ПРИЙОМ НА КАФЕДРУ ПЗКС
ЗА ПРОГРАМАМИ ПІДГОТОВКИ МАГІСТРА
  1. Прийом за програмою підготовки магістра на денну форму навчання здійснюється за такою спеціальністю та спеціалізацією:
    • ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
      Спеціалізація:
      • “Програмне забезпечення комп’ютерних та інформаційно-пошукових систем”.
  2. План прийому  за держзамовленням (денна форма навчання) визначається Міністерством освіти і науки України.
  3. Прийом за програмами підготовки  магістра на ПЗКС здійснюється на основі Положення, затвердженого Вченою радою факультету.

ПРОГРАМА комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення за спеціалізацією «Програмне забезпечення інформаційно-пошукових та комп’ютерних систем» знаходиться  за цим посиланням.

ПРОГРАМА додаткового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення за спеціалізацією «Програмне забезпечення інформаційно-пошукових та комп’ютерних систем» знаходиться  за цим посиланням.