Центр електронної освіти

Центр електронної освіти (ЦЕО) „КПІ ім. Ігоря Сікорського” створено на базі факультету прикладної математики в 2005 році у рамках проекту. Передача інформаційних технологій в Україну” Програми Розвитку ООН (ПРООН) в Україні. В 2010 році ЦЕО увійшов до складу кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем.

Метою діяльності ЦЕО є організація дистанційної форми навчання з сучасних інформаційних технологій з використанням навчальних матеріалів, наданих Польсько-Японським інститутом інформаційних технологій; організація відео-конференцій, семінарів, тренінгів та курсів з окремих дисциплін підготовки фахівців з інформаційних технологій (у рамках впровадження Проекту). В інформаційно-методичній базі ЦЕО наявні 47 дистанційних курсів.